مرسدس با ماشین مسابقه پرشتاب و فوق العاده خود به باشگاه GT3 پیوست

 
هفته پیش بود که اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه استون مارتین در رقابت خود با پورشه، یک ورژن GT3 از مدل V12 Vantages S خود درحال عرضه است، ولی الان اشتوتکارت یک رقیب دیگر برای مسابقه دارد که همین حوالی است.
بازوی تنظیم مرسدس AMG، که در شهر آفالترباخ آلمان قرار دارد یک ماشین مسابقه جدید به نمایش گذاشت که مبتنی بر AMG GT می باشد با این تفاوت که که کیت بدنه شیار دار و ارتقاء های موتور آماده به مسابقه خود را به رخ می کشد. 
این ماشین به صورت تکمیل شده در نمایشگاه موتور ژنو در ماه آینده به نمایش گذاشته خواهد شد، که به سرعت در حال تبدیل شدن به جولانگاه عاشقان اَبَر ماشین ها می باشد، ولی کارکنان شرکت مرسدس براین عقیده اند که این ماشین پایه ایی برای یک AMG GT است که بیشتر مناسب جاده و با قدرت بالاتر خواهد بود که مدل های موجود را از نظر قدرت اسب بخار، ثبات بیشتر در سرعت بالا (که با تکنولوژی Downforce به دست می آید) و کارایی مغلوب خواهد کرد.
ماشین اسپورت دو سرنشین AMG، که جایگزین SLS AMG تولید سال گذشته شده است، در حال حاضر دارای یک موتور 8 سیلندر V مجهز به توربو دوبل می باشد، که در اغلب مدل های قدرت بالا، 503 اسب بخار قدرت تولید می کند. با این حال مهندسین در تلاش هستند که به قدرت بیشتری دست یابند، به طوریکه به توان حداقل 550 اسب بخار نائل آیند و همچنین یک فیبر کربن سخت مناسب که نام Nurburgring-busting را به دنبال خود خواهد داشت.
 
منبع : کافه فردا
تاریخ : 1393/12/8 - 01:40:02
نطر کاربران